Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Projekt ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BŁOTNICY STRZELECKIEJ bierze udział w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich pn. ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ (NUMER PROJEKTU: RPOP.09.01.01-16-0012/19). Realizatorem projektu jest GMINA STRZELCE OPOLSKIE.
Projekt jest realizowany we wszystkich szkołach podstawowych, dla których Gmina Strzelce Opolskie jest organem prowadzącym.
Celem projektu jest zwiększenie wykorzystania technologii informacyjno - komunikacyjnych w nauczaniu przedmiotowym, rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów oraz nauczycieli, a także zindywidualizowane podejście do pracy z uczniem, w tym z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Planowane efekty projektu: indywidualizacja pracy i opieki nad uczniem, zwiększenie wiedzy nauczycieli z zakresu e-zasobów i e-podręczników, podniesienie kompetencji wychowawczych nauczycieli poprzez ich udział w studiach podyplomowych z pedagogiki specjalnej oraz szkoleniach, zwiększenie możliwości edukacyjnych uczniów dzięki bogatej ofercie zajęć dydaktyczno – wyrównawczych, rozwijających umiejętności i zainteresowania oraz kompetencje. Zostanie również utworzona międzyszkolna pracownia komputerowa w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich. Pracownia stworzy możliwość prowadzenia zajęć z robotyki nowoczesnymi metodami nauczania, które pozwolą podnieść poziom nauczania i uatrakcyjnić formę prowadzonych lekcji. Z w pełni wyposażonej pracowni korzystać będą uczniowie wszystkich szkół podstawowych w Gminie Strzelce Opolskie.
Wartość projektu: 418 192, 50 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 397 282, 87 zł
 

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Agnieszka Sobczyk (2021-03-15 17:05:58)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2021-03-27 18:20:08)
Liczba odwiedzin: 424
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij