Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Organy szkoły


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
Dyrektor szkoły:
  • mgr Agnieszka Sobczyk

Rada pedagogiczna:
  • mgr Renata Druszcz – nauczycielka matematyki i administrator szkolnej strony internetowej
  • mgr Elżbieta Geisler – nauczycielka historii, wos-u i plastyki, logopeda
  • mgr Mirosława Jarkulisz – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i świetlicy
  • mgr Zdzisław Majkowski - nauczyciel informatyki i doradca zawodowy
  • mgr Krystyna Majnusz – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, biblioteki oraz terapeuta
  • mgr Jerzy Malczyk - nauczyciel wychowania fizycznego i biologii
  • mgr Edyta Malecko – nauczycielka języka niemieckiego, muzyki, języka mniejszości narodowej niemieckiego, własnej historii i kultury
  • mgr Joanna Bajtek – nauczycielka języka mniejszości narodowej niemieckiego
  • mgr Małgorzata Olesiak – nauczycielka języka polskiego
  • mgr Katarzyna Pamuła - nauczycielka fizyki, chemii i edukacji dla bezpieczeństwa
  • mgr Maria Sklebic – nauczycielka religii i przyrody
  • mgr Mateusz Szłapa – nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Anna Szproch - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Marta Tymińska - pedagog szkolny, nauczycielka wychowania fizycznego, techniki
  • mgr Agnieszka Kącka – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i geografii 
  • mgr Aleksandra Kostecka-Bieniek – nauczycielka języka angielskiego
  • mgr Teresa Cichoń - nauczycielka wychowania przedszkolnego
  • mgr Anna Gabor-Dimitrow- nauczycielka wychowania przedszkolnego
  • mgr Sylwia Smolarz - nauczycielka wychowania przedszkolnego

Pracownicy administracji i obsługi
  • Barbara Wolny – starszy referent
  • Róża Lasończyk – kucharka
  • Ingeborga Krymzer – intendent, sprzątaczka
  • Ewa Krupska – sprzątaczka
  • Agnieszka Ciślik – sprzątaczka, opiekun dzieci na przejściu
  • Brygida Rekus - sprzątaczka
  • Łukasz Karbowski - konserwator
  • Agnieszka Koźlik - woźna
  • Irena Pietrowska - palacz
  • Henryk Pietrowski - konserwator
  • Iwona Niemiec - pomoc nauczyciela
  • Danuta Deja - woźna, palacz
  • Stefan Deja - konserwator

Rada rodziców
  • Przewodnicząca - Agnieszka Koźlik
  • Zastępca - Rafał Cichoń
  • Sekretarz - Ewa Karpińska
  • Skarbnik - Małgorzata Puławska

Samorząd Uczniowski 
  • Przewodnicząca – Beata Koziołek
  • Zastępca – Wiktoria Spyra
  • Skarbnik - Emilia Koźlik
  • Sekretarz - Julia Kociuba
  • Członek - Julia Koźlik
  • Członek - Tomasz Polloczek
  • Opiekun SU – mgr Elżbieta Geisler

Rzecznik Praw Ucznia - mgr Krystyna Majnusz
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-10 12:34:02)
Informację zmodyfikował(a): Agnieszka Sobczyk (2021-05-14 15:37:30)
Liczba odwiedzin: 159
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij