Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Szkolne Koło Wolontariatu


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
Radę Szkolnego Koła Wolontariatu „Promienie Słońca” tworzą:
  • przewodnicząca: Aleksandra Polok, uczennica kl. VIII,
  • zastępca przew.: Emilia Radziej, uczennica kl. VIII,
  • sekretarz: Marta Polowczyk, uczennica kl. VII,
  • skarbnik: Wiktoria Polok, uczennica kl. VIII,
  • członkinie zarządu: Oliwia Knapik, kl. V, Natalia Kała, kl. VIII Meggy Klose, kl. VII.
Opiekun SKW: p. Małgorzata Olesiak we współpracy z opiekunem SU p. Elżbietą Geisler oraz p. Anną Szproch.
 
21 czerwiec 2022
Ten rok szkolny należał do trudnych, ale był jednym z najbardziej efektywnych w naszej historii SKW. Odbyło się wiele akcji z pomocą osób dorosłych jak i naszych najmłodszych wolontariuszy.

19 czerwiec 2022
Drogi Przyjacielu!
Wraz z końcem roku szkolnego przyszedł czas na podsumowanie akcji Szkoła Szkole 2021/2022. Dzięki Tobie i zaangażowaniu Twojej społeczności szkolnej w tym roku szkolnym udało nam się zebrać: 36 588 zł! Kwota ta ma realny wpływ na odmianę życia dzieci w Aleppo.

19 czerwiec 2022
We wtorek 14 czerwca odbył się ostatni w br szkolnym kiermasz charytatywny zorganizowany przez wolontariuszy z klasy 1. Wychowawczyni klasy, Pani Anna Szproch, przekazała na ręce opiekuna SKW „Promienie Słońca” znaczącą kwotę pieniążków, które postanowiliśmy wpłacić na rzecz seniorów.

5 czerwiec 2022
Wolontariuszom SKW „Promienie Słońca” oraz naszym Przyjaciołom udało się przeprowadzić 4 kiermasze charytatywne, a były to: kiermasz pysznych makowych drożdżówek Blanki Bachty z kl. 5, babeczkowy kiermasz Pauliny Baron z kl. 5, kiermasz Pawła Krupskiego z klasy 8. (rewelacyjny sernik z rosą) oraz kiermasz Amazonek z klasy 5. – sióstr Knapik wspomaganych przez Tamar Cichoń.

5 czerwiec 2022
20 maja odbył się kiermasz klasy 7. zorganizowany przez Meggy Klose oraz Martynę Gawlik. Dziewczyny kwestowały na poszkodowane zwierzaki, szczególnie upodobały sobie kotki.

5 czerwiec 2022
Miniony tydzień był bardzo pracowity dla wolontariuszy z kl. 1 i z kl. 7. Z końcem maja dobiegał termin akcji Góra Grosza 2022. Mali wolontariusze pod opieką swojego wychowawcy, Pani Anny Szproch, rozpieczętowali naszą całoroczną skarbonkę i posortowali zebrane grosiki.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Agnieszka Sobczyk (2021-03-11 16:50:35)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2022-06-21 22:10:20)
Liczba odwiedzin: 5030
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij