Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
28 czerwiec 2022
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Strzelcach Opolskich organizowała konkurs na ekomakietę biblioteki. Przedszkolaki z wielkim zapałem postanowiły wykonać pracę na konkurs. Przygotowały kartoniki różnych wielkości, farby, kleje oraz papierowy kubeczek i postanowiły wykonać zadanie najlepiej, jak potrafią.

28 czerwiec 2022
Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekroczyły po raz pierwszy próg przedszkola, teraz szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. Z tej okazji w przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci 6-letnie. Młodsze dzieci również żegnały przedszkole, ale tylko na czas wakacji.

28 czerwiec 2022
Dni są coraz dłuższe, pogoda nas rozpieszcza, a to oznacza, że zbliżają się wakacje. Wakacje to czas odpoczynku, wielu przygód, ale również i niebezpieczeństw. W związku z tym nasze przedszkole odwiedziła pani policjantka sierż.sztab. Maria Popanda, aby przypomnieć dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku.

28 czerwiec 2022
Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań. 23 czerwca 2022r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

23 czerwiec 2022
Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,
rok szkolny 2021/2022 był czasem wielu ważnych i potrzebnych zmian w polskiej edukacji. Realizowaliśmy przedsięwzięcia ukierunkowane na wspieranie wszechstronnego rozwoju młodych ludzi, budowanie kompetencji przyszłości oraz uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego, który powinien odpowiadać na wyzwania XXI wieku.

21 czerwiec 2022
Ten rok szkolny należał do trudnych, ale był jednym z najbardziej efektywnych w naszej historii SKW. Odbyło się wiele akcji z pomocą osób dorosłych jak i naszych najmłodszych wolontariuszy.

19 czerwiec 2022
Po dwóch latach nieobecności, spowodowanej pandemią Covid-19, mogliśmy wziąć udział w konkursie czytelniczym, którego pomysłodawcą i organizatorem jest od wielu lat ZPO w Kadłubie. Pani Alina Koj niestrudzenie promuje czytelnictwo wśród uczniów klas IV-VIII; tym razem zaprosiła uczniów powiatu strzeleckiego do drużynowej rywalizacji w zakresie znajomości prozy Marcina Szczygielskiego.

13 czerwiec 2022
Kto to redaktor naczelny, dziennikarz? Jak wygląda ich praca? Czego potrzebują by wykonywać swój zawód? O tym między innymi rozmawiały dzieci z przedszkola w Warmątowicach z dziennikarzami tygodnika lokalnego “Strzelec Opolski”.

13 czerwiec 2022
Przedszkolaki z Warmątowic zaprosiły swoich rodziców do wspólnej zabawy. 26 maja, w ogrodzie przedszkolnym odbyła się impreza pn. “Zabawy z mamą i tatą”. Był to wyjątkowy dzień nie tylko dla rodziców, ale również dla dzieci.

11 czerwiec 2022
Uczennica klasy trzeciej Martyna Wilczek wzięła udział w gminnym konkursie wiedzy ogólnej "Omnibus", który obył się 10 czerwca 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich.

1 | 2
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-09 23:01:55)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2022-06-28 18:57:56)
Liczba odwiedzin: 22477
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij