Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Sukcesy szkoły, osiągnięcia uczniów


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
9 czerwiec 2024
Po powrocie z wycieczki do Warszawy nadarzyła się sposobność reaktywacji kiermaszy charytatywnych, podczas których kwestowaliśmy na różne cele i projekty pomocowe.
Świetnie zaplanowane i koordynowane przez przew. SKW „Promienie Słońca” Julię Langer pozwoliły na uzupełnienie zawartości paczki z artykułami higienicznymi oraz umożliwiły zakupy artykułów medycznych w zaprzyjaźnionej aptece DOZ w Strzelcach Op. To właśnie mama Leona, Pani Renata Golec, podjęła się realizacji naszego zamówienia.

9 czerwiec 2024
W dniu 3 czerwca 2024r., w pięknej Auli Błękitnej Uniwersytetu Opolskiego, miało miejsce uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji konkursu literackiego organizowanego przez PSP nr 16 z Opola, pod honorowym patronatem Katedry Języka Polskiego Instytutu Językoznawstwa Uniwersytetu Opolskiego.
Tematem przewodnim była „Moja przygoda w krainie dźwięków”. Aż 17 uczniów ZPO w Błotnicy Strzeleckiej zgłosiło chęć rywalizacji z rówieśnikami z 15 szkół Opolszczyzny.

Jesteśmy niewielką szkołą, ale odnosimy sukcesy na różnych płaszczyznach. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów!
Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-10 22:18:15)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2024-06-09 19:24:35)
Liczba odwiedzin: 5662
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij