Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
25 wrzesień 2022
„Liście się złocą w całym lesie.
To znak właśnie, że już jesień.
Lasem, łąką, polem chodzi ze złocistym parasolem”

25 wrzesień 2022
„W naszym przedszkolu wszyscy się kochamy,
Nasz wesoły uśmiech dziś w świat posyłamy
By radość i zgoda wszędzie zagościły,
Pokój na świecie uczyniły!”

25 wrzesień 2022
„Posprzątajmy świat, śmieci pozbierajmy,
niech wokoło będzie czysto, o przyrodę dbajmy...”

25 wrzesień 2022
13 września Biedroneczki obchodziły Dzień Programisty. Tym samym rozpoczęły udział w ogólnopolskim programie pt. „Uczymy dzieci programować”.

21 wrzesień 2022
Najpierw włosy ścina, często je farbuje, a na końcu pięknie je wymodeluje. Kto to taki? Fryzjer. Fryzjerzy również mają swoje święto. Z okazji Dnia Fryzjera dzieci z przedszkola w Warmątowicach uczestniczyły w pokazie sztuki fryzjerskiej.

21 wrzesień 2022
Już od samego rana na “Biedroneczki” z przedszkola w Warmątowicach czekało wiele atrakcji. Dzieci miały okazję zobaczyć dwa spektakle: “Misio Tulisio” oraz “Złośliwości jej królewskiej mości” - na które fundusze zostały pozyskane w ramach projektu “Pamiętajcie dzieci - segregujcie śmieci!”.

19 wrzesień 2022
To święto obchodzone jest na całym świecie od kilku lat, a jego celem jest budowanie pewności siebie, odkrywanie talentów i pobudzanie wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedszkolaki z Warmątowic nie tylko miały okazję odkrywać swoje talenty, ale również mogły doskonalić swój język angielski.

19 wrzesień 2022
W jaki sposób udziela się pierwszej pomocy przedmedycznej? ”Biedronki” z Warmątowic już wiedzą!

19 wrzesień 2022
Co to są marzenia? Kim jest marzyciel? O czym marzą dzieci? Między innymi na te pytania przedszkolaki z Warmątowic szukały odpowiedzi podczas obchodów Dnia Marzyciela.

19 wrzesień 2022
Przedszkolaki z Warmątowic przystąpiły do akcji “Narodowe Czytanie” propagującej zamiłowanie do polskiej literatury. Udział w wydarzeniu został objęty Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej. Podczas akcji “Narodowe Czytanie” przedszkolaki z Warmątowic, po zapoznaniu się z biografią Adama Mickiewicza, wysłuchały fragmentu romansu jego autorstwa pt.:“Dudarz”.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Agnieszka Sobczyk (2021-02-22 11:41:44)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2022-09-25 12:17:39)
Liczba odwiedzin: 24133
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij