Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Zaproszenie na zbiórki zuchowe

16 wrzesień 2022
Czuwaj!
Nowy rok szkolny właśnie się rozpoczyna, więc i my wracamy z masą wielu przygód oraz świetnej zabawy. Jesteśmy 15 Gromadą Zuchową "Wilczęta" działającą na terenie Strzelec Opolskich, która zrzesza uczniów klas 1 - 3.
Na naszych zbiórkach dzieci współpracują w grupach, zawierają znajomości a nawet przyjaźnie. Uczą się współpracy, rozwijają swoje zdolności manualne, kreatywność, poznają świat. Stawiamy na samodzielność dzieci. Nie stronimy również od aktywności fizycznej. Wyznajemy zasadę, że najlepiej jest się uczyć poprzez doświadczenia i zabawę. Nasza kadra składa się z doświadczonych harcerzy o wielkim sercu, którzy z przyjemnością pomagają wdrożyć w życie harcerskie ideały oraz rozwinąć umiejętności i pasje. Pozdrawiamy, czekamy i zapraszamy Kadra 15 Gromady Zuchowej "Wilczęta".
A teraz kilka spraw organizacyjnych. Spotykamy się w każdy wtorek od godziny 16:15 do 18:00. Nasze zbiórki odbywają się w harcówce, która znajduje się w Strzelcach Opolskich przy ul. Krakowskiej 34, ale jeśli tylko pogoda nam na to pozwala wychodzimy na świeże powietrze do parku. Prócz zbiórek organizujemy weekendowe biwaki i całodniowe zbiórki. W tym roku planujemy również kolonię zuchową.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Renata Druszcz (2022-09-16 19:24:41)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2022-09-16 19:27:44)
Liczba odwiedzin: 25594
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij