Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

XVIII Rajd Strzelecka Wiosna

10 czerwiec 2024
Ponownie Zespół Placówek Oświatowych, a konkretnie uczniowie naszej szkoły, tj. Filip, Faustyna, Martyna, Martyna, Kevin i Bartek, wyruszyli z opiekunami - p. Joanną Bajtek oraz p. Elżbietą Geisler - na XVIII Rajd Strzelecka Wiosna - Góra Św. Anny.
Trasa, którą trzeba było przejść, to trasa z Poręby na Górę św. Anny. Już w samym amfiteatrze czekały na nas przygotowane zadania do wykonania, m.in. konkurs gwary śląskiej, konkurs na logo kolejnego rajdu, które pomogła nam wykonać artystka z klasy VII, Blanka Bachta. Dziękujemy! Znaczek wywarł ogromne wrażenie na juty, które przyznało nam 11 punktów na 10 możliwych.
Ponadto odbyły się 2 konkurencje sprawnościowe. Trzeba było również zaprezentować się w stroju prezentującym nasz zespół, tj. „Złotka z Błotka”. Nie lada wyzwaniem jednak okazało się zadanie związane z zaśpiewaniem piosenki turystycznej (musimy popracować na układem choreograficznym i chórkiem). Mimo dobrej passy najwięcej problemów sprawiła nam konkurencja dotycząca wiedzy o parkach narodowych, ale następnym razem postaramy się o zwiększenie naszych punktów. Również dobrze poradziliśmy sobie w konkurencji nt. segregacji śmieci.
Humory i pogoda nam dopisała. Zajęliśmy zaszczytne VI miejsce na 16 drużyn. Warto było się sprawdzić! „Złotka z Błotka” szykują się już na XIX Rajd. Do zobaczenia za rok!

Autor: Elżbieta Geisler


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Renata Druszcz (2024-06-10 22:02:11)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2024-06-10 22:08:48)
Liczba odwiedzin: 92696
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij