Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Szczepienia uczniów od 12. roku życia – materiały informacyjne

27 sierpień 2021
Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji przygotowało zestaw materiałów informacyjnych dotyczących szczepień uczniów od 12. roku życia.
W pakiecie znalazły się filmy, scenariusze lekcji oraz dodatkowe materiały edukacyjne. Zestawy te będą pomocne w zorganizowaniu tygodnia informacyjnego w szkołach – lekcji z uczniami oraz spotkań informacyjnych z rodzicami.

Tydzień informacyjny – materiały edukacyjne dla szkół
Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem szczepienia uczniów w szkołach pierwszy tydzień września zostanie poświęcony na działania informacyjne (tzw. tydzień informacyjny).
W tym czasie dyrektorzy zorganizują spotkania informacyjne z rodzicami dotyczące szczepień dzieci od 12. roku życia. Odbędą się także lekcje, nie tylko wychowawcze, związane z tym tematem. Materiały adresowane są do nauczycieli, rodziców i uczniów.

Zachęcamy Państwa do śledzenia strony internetowej, szczególnie zakładki Bezpieczny powrót do szkoły, w której znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje związane z bezpieczną organizacją roku szkolnego 2021/2022 https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczny-powrot-do-szkoly.

 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Renata Druszcz (2021-08-27 13:39:52)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2021-09-13 18:56:23)
Liczba odwiedzin: 3693
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij