Menu BIP

Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Aktualności
II miejsce w Gminnym konkursie plastyczno - technicznym
16 kwiecień 2026
Serdecznie gratulujemy przedszkolakowi Frankowi, który zdobył II miejsce w Gminnym konkursie plastyczno - technicznym pt.: "EKO - BARANEK WIELKANOCNY" organizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 4 w Strzelcach Opolskich.
Życzymy dalszych sukcesów i nieustannego rozwijania talentu artystycznego!
Autor: Dorota Dudziec
Autor: Dorota Dudziec
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Renata Druszcz (2026-04-16 10:27:50)
Liczba odwiedzin: 156126
Informację wprowadził(a): Renata Druszcz (2026-04-16 10:27:50)
Liczba odwiedzin: 156126
Banery dolne
Galeria zdjęć
Nasza galeria



