Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
30 listopad 2022
29 listopada grupa Żabek brała udział w Mini Mundialu przedszkolaków Gminy Strzelce Opolskie zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 8 w Strzelcach Opolskich. Powszechnie wiadomo, że obecnie w Katarze rozgrywają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, dlatego też każde występujące przedszkole reprezentowało jeden kraj.

26 listopad 2022
Miło nam poinformować, że Nela (lat 4) zdobyła III miejsce w konkursie plastycznym.

26 listopad 2022
„Proszę państwa – oto miś
miś jest bardzo grzeczny dziś …”
Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.

26 listopad 2022
"Hokus-pokus, czary-mary,
niech się spełnią andrzejkowe czary.”
25 listopada w naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera ponieważ świętowane były Andrzejki.

26 listopad 2022
„W bloku kartek jest bez liku, kredka zrobi fiku miku.
Coś pięknego narysuje, cały świat nasz zaczaruje!”
22 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kredki - święto to jest w istotny sposób związane z dziećmi, ponieważ właśnie kredką dzieci wykonują swoje pierwsze rysunki.

26 listopad 2022
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
Janusz Korczak
W poniedziałek 21 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Tego dnia każdy przedszkolak maluszek i starszak przyszedł ubrany na kolor niebieski, który jednoczy wszystkie dzieci z całego świata.

26 listopad 2022
Każdy dobrze wie, że przedszkolaki bardzo chętnie biorą udział w akcjach charytatywnych. W tym roku już po raz drugi wzięły udział w zbiórce funduszy na misje, których głównym celem jest pomoc dzieciom z Burkina Faso.

26 listopad 2022
„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”. W myśl tej zasady przedszkolaki z Błotnicy Strzeleckiej uczą się jak pomagać innym. W tym roku po raz kolejny dołączyły do ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA”. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu.

26 listopad 2022
„Czy ktoś wierzy, czy nie wierzy,
Jestem sobie mały jeżyk”.
W środę 9 listopada świętowaliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Jeża, który okazał się idealną okazją aby uświadomić naszym przedszkolakom jaką ważną rolę pełni to malutkie zwierzątko, a także co zagraża jeżom i jak powinniśmy im pomagać aby potrafiły przetrwać w dzisiejszym świecie.

21 listopad 2022
Myszka Miki to postać znana na całym świecie. Lubią ją nie tylko dzieci, ale również dorośli, jest bohaterem licznych kreskówek z uniwersum Walta Disneya. 18 listopada obchodzi swoje urodziny, i to właśnie wtedy cały świat celebruje Dzień Myszki Miki, czyli Mickey Mouse Day.

1 | 2
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Agnieszka Sobczyk (2021-02-22 10:39:15)
Informację zmodyfikował(a): Renata Druszcz (2022-11-30 21:09:12)
Liczba odwiedzin: 23642
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij