Menu BIP

Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Aktualności
II miejsce ZPO w Błotnicy Strzeleckiej w XXXII edycji Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie” w Izbicku
31 maj 2026
22 maja 2026 odbył się XXXII Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie” organizowany przez szkołę podstawową w Izbicku. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy III Honorata Krettek oraz z klasy VII Faustyna Gabor.
Honoratka swoim monologiem pt: ,, Z przymrużyniem łoka i szczyptom soli jezioro łabyndzie w kapuścianej beczce” kolejny raz podbiła serca jurorów i zdobyła II miejsce. Monolog został napisany przez mamę Honoratki. Faustyna również przedstawiła rewelacyjny monolog, jednak nie udało się, może następnym razem.
Dziewczynom gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów!
Autor: Krystyna Majnusz
Dziewczynom gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów!
Autor: Krystyna Majnusz
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Renata Druszcz (2026-05-31 12:19:19)
Liczba odwiedzin: 156121
Informację wprowadził(a): Renata Druszcz (2026-05-31 12:19:19)
Liczba odwiedzin: 156121
Banery dolne
Galeria zdjęć
Nasza galeria



